Test

Değerli eski antika eşyalarınızı ücretsiz ekspertiz hizmetimizle birlikte değerlendiriyor, her türlü eski antikayı değerinde ve nakit para ile satın alıyoruz. ARSLAN ANTİK HEMEN ARAYIN ! Antikalarınızın Değerini Öğrenin! 0532 100 43 53 0216 316 55 40  

ANTİKA EŞYA ALAN YERLER

Arslan Antik olarak yılların verdiği deneyimle sizlereantika eşya alan yerler olarak hizmet veriyoruz. İstanbul Kadıköy Bağdat caddesinde olan mağazamızda hizmet vermekteyiz. İster koleksiyon olarak tuttuğunuz, ister atadan dededen kalma olsun, ya da eski kullanmadığınız ama antika değeri olan ürünlerinize ücretsiz ekspertiz hizmetimizle değerinde nakit olarak satın almaktayız. Üstelik ücretsiz nakliye hizmetimizle evinizden gelip alıyoruz. Antika eşya alanlar, satanlar ve antika alanlar olarak deneyimlerimize göre antika merakı olanların, antika eşyalara verdiği kıymet çok derin duygular içerir ve daha farklıdır. Eski antika eşyalar, antikanın bizim için kıymeti, kendi dönemdeki kıymetinden belki de daha fazla görülür. Yeni eşyalar ve yeni ama kalitesiz, özensiz kullan at tarzı üretilen, çabuk tüketilen eşyalar sebebiyle, eski antika nesne ve objelere verilen değer çok az kişinin hissedebildiği bir duygusal tatmine dönüşmüştür. Bu yüzden bu birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve eşyalar ile karşılıklı memnuniyet ve dostluk çerçevesinde, sizlere gerekli antika alım satım satış desteklerini vermeye hazırırz. Sizler için Arslan antik olarak bilgi birikimimiz ve araştırmalarımız doğrultusunda, en kıymetli antika eşyalarınız için alım satım ve destek ve ekspertiz hizmetlermiz ile sizlere yardımcı olmakta ve gerekli kolaylıkları sağlamaktayız.

Antika Nedir? Bir eşya ya da objenin antika olabilmesi için ne gerekir?

Antika kelime anlamıyla geçmişten günümüze kadar ulaşmayı başarmış eşsiz ve değerli eşyalar olarak tanımlanabilir. Bununla birlikte her eski eşya antika sayılmaz. Özellikle toprak altından çıkarılan her eşyanın antika olduğu sanılması doğru bir düşünce değildir. Antikaların zamanında ve döneminde de zaten kıymetli ürünler olması, bu dönemde da kıymetini kat kat artıran unsurlardır. Döneminde kıymetli harbiyesi olmayan bir eşya yüzyıl sonra da kıymetli bir antikaya dönüşmesi beklentisi gerçekçi değildir. Bir antikanın antika yapan asıl unsur aşağı yukarı en az bir yüzyıl ya da daha fazla bir yaşa sahip olması gerekmektedir. Bazı eski eşyalar antika eşyalar olarak satılmaya çalışılmaktadır. Ek olarak söyleyebilir ki; her antika eşya değerli değil ve her değerli eşya da antika değildir. Bu bakımdan normal gündelik kullanımda ki nesne değerli bir antika olmayabilir.

Antikalardan maddi kazanç elde etmek:

Elinizde bulunan ve antika değeri olan özel antikalarınızdan maddi kazanç elde etmek istemek en doğal hakkınızdır. Bu konuda araştırmalarınızda, antikanızı değerinde satın alacak güvenilir ve deneyimli uzmanlarla çalışmak için doğru adrestesiniz. Aslan antik olarak ister bizzat Bağdat caddesindeki mağazamıza gelebilir. İster telefon 0532 100 43 53 aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Güvenilir hizmet anlayışıyla ve dostlukla hizmet etmek önceliğimizdir. Evinize antikacıyım diye gelen herkese güvenmemeniz gerektiğini belirtmeliyiz.

Antika eşya alanlar